Prosinec 2010

Natalia Kills - Mirrors

23. prosince 2010 v 17:52 Favourite Clips

Tohle je opravdu můj styl! ..neznáte Natalii Kills? nataliakills.net

Flo Rida - Club Can't Handle Me ft. David Guetta

23. prosince 2010 v 17:39 Favourite Clips

Nejen že je to super song, ale v tomhle klipu můžete vidět ukázky z filmu "Step Up 3D" (u nás Let's dance 3D ..ten taky doporučuju ;]


T.I. Ft. Justin Timberlake - Dead and Gone

23. prosince 2010 v 10:28 Favourite Clips
I když je to docela starý a není to přímo můj styl, zamilovala jsem si tenhle song :]

Zachování si anonymity se známým nickem? ..uvidíme

23. prosince 2010 v 10:04 Me & Blog
fúú.. už ani nevím, jak to tady vypadá! Vážně..před víc jak 2 lety jsem to tady veřejně zabalila.. cca rok jsem se lopotila se sblogem, na který jsem odtud přešla..ten mě taky přestal bavit, taxem si zaloložila na webu fanstránku. Tu jsem ani nedokódovala, jak to bylo složitý - tak jsem s ní taky přešla na sblog. S dlouhými přestávkami jsem ho se svým teamem tvořila taktéž rok, ale přešlo mě to, protože holt čas nebyl a ani teď nebude. Jsem na střední škole a mám svých starostí dost, ale zase nemůžu se "furt" učit ne?
..ale taky tady nemůžu být pořád, takže se nedivte, když tu nějakou dobu nebudou přibývat články. Mám tu sice rubriku "Affs" ale pokud tohle nejste schopní překousnout, raděj nespřátelujte. Už přecejen nemám za potřebí komentovat náctiletým princeznám jejich úžasné fotečky  a podobné věci, které se mi zdají poněkud nezajímavé..
Někdo mě možná bude znát pod mým nickem,ale chci začít s "čistým štítem", proto sem neuvedu předchozí stránky, na kterých jsem dosud pracovala a taky nechci, aby sem chodili mí spolužáci a bývalí blogoví kámoši. Pokud na tento blog příjdou sami, je to něco jinýho, ale opravdu nestojím o to, že bych na facebooku zveřejnila "mám novýý blóóg, honem na něj jukněte!" i když tu vlastně počítadlo mám, nestojím o nucené návštěvy a reklamní komenty..
No tak to by bylo na "uvítanou" vše ..
Greenda